☎ (044) 353-3840, KS (067) 406-1439, MTS (099) 049-5022
Оформлення замовлення з 8 до 21 без вихідних

Безкоштовна доставка по всій Україні!
Якщо Ви сумніваєтеся що замовити - телефонуйте, і ми привеземо кілька одиниць товару на вибір!
(порожньо)
 
Каталог

Блог / Новини RSS 2.0

Сумка - це річ, яка ніколи не стане зайвою

Сумки, велике розмаїття яких пропонує сьогодні ринок, незважаючи на різне їх призначення, об'єднує одне - це багатофункціональний аксесуар, покликаний, крім доповнення до іміджу, нести зручність і практичну користь. Однак і іміджеве призначення сумки неймовірно важливо. Якщо вірно твердження, що людину зустрічають по одягу, то, прагнучи виглядати респектабельнее, людина підбирає до одягу відповідні аксесуари, серед яких сумки займає чи не перше місце.
Вибір жіночої сумки - справа смаку, звички і стилю, а багато в чому і настрою. Так, так, саме настрій поряд зі стилем і зручністю часто диктує вибір жіночої сумки. Серйозний настрій змушує даму, пожертвувавши частиною косметичного арсеналу, взяти з собою ділову сумку-конверт. Романтичний настрій, швидше за все, відіб'ється на виборі сумки на користь розкішного ридикюля, а веселощі спонукає взяти з собою строкату сумку натуральної шкіри, зшиту з різнокольорових клаптиків. Формат майбутнього заходу також багато в чому визначає вибір жіночої сумки. Розкішний романтичний вечір в дорогому ресторані спонукає вибрати вечірню сумку, прикрашену бісером, стразами або фривольними стрічками, а поїздка на пляж - пляжну містку яскраву сумку з легкого матеріалу. Повсякденність найчастіше позначається місткою шкіряною сумкою, така сумка зберігає належний зовнішній вигляд, і, незважаючи на щоденну носку, виглядає як нова місяці, а то й роки. Жіночі шкіряні сумки практичні і зручні, а також підходять до будь-якого випадку - будь то діловий прийом або повсякденна офісна робота.

Практичність багато в чому визначає вибір сумок для подорожей. Здаючи сумку в багаж, бажано отримати її назад цілою і неушкодженою, тому дорожні сумки повинні бути місткі і одночасно компактні, міцні і надійні. Одними з найбільш міцних і надійних дорожніх сумок традиційно вважаються шкіряні сумки. З давніх-давен люди вибирали шкіру для пошиття дорожніх сумок як матеріал, якому байдуже всі перипетії та пригоди. Непромокаючий, міцна і досить еластична, шкіра витримує тривалі подорожі, перевантаження в аеропортах і різкі зміни температур, що важливо саме для далеких перельотів.
Чоловічі сумки традиційно відрізняються від сумок жіночих строгістю форм, місткістю і підвищеною міцністю. Чоловік повинен класти в сумку книги, ноутбук, органайзер. При цьому сумка повинна зберігати форму і мати всередині кілька відділень, які оберігають вміст від тертя один об одного. Окремої згадки заслуговують і аксесуари, які поєднуються з сумками - ремені і гаманці. Чоловічий ремінь, дизайн, матеріал і колір якого перегукується з сумкою на плечі або в руці, як не можна краще підкреслить солідність і спланований шарм, властивий людині, який точно знає, чого хоче від життя. А гаманець, стиль якого перегукується зі стилем кейса або портфеля, видає грунтовного людини, не позбавленого смаку.
Жіночі гаманці - окремий напрямок дизайну аксесуарів. Як і чоловічі портмоне, гаманці демонструють витонченість і тонкий смак власниці, її стиль і її світосприйняття. Купити гаманець в подарунок рівносильно побажанню процвітання і багатства.


(порожньо)
 
Блог / Новини
Gamanets в соцмережах
Мы на facebook Мы на instagram Мы на Google+